E-shop ve výstavbě, omluvte chybějící obrázky a popisky. Pro více informací nás kontaktujte. Děkujeme za pochopení.

Vítáme vás v novém e-shopu Bohemia Seal s.r.o.

Na adrese prumyslovedily.cz nyní najdete náš nový e-shop s průmyslovými a náhradními díly, těsnícími kroužky, klínovými řemeny a dalšími vysoce kvalitními součástkami pro vaši dílnu i průmyslovou výrobu.

Co všechno u nás najdete?

Náš sortiment zahrnuje, ale není omezen pouze na klínové a žebrové řemeny, o-kroužky, gufera, silenbloky, ozubené řemeny a řemenice, pojistné kroužky, řetězová kola, válečkové řetězy, vysekávaná těsnění, zemědělské řemeny, pružné spojky, prašnice, vlnovce, ucpávkové šňůry, profily, hadice. To vše v podobě skladových položek i katalogového zboží.

Kdo jsme?

Na českém trhu působíme už více než 28 let – od roku 1995, kdy byla založena firma Čech Jiří, která se v roce 2004 transformovala do současné podoby Bohemia Seal s.r.o. Za tu dobu jsme si vybudovali skvělou reputaci u řady klientů, kteří se k nám pravidelně vracejí.

Proč si vybrat zrovna nás?

V našem sortimentu naleznete široký výběr špičkových součástek a dílů ze sortimentu více než stovky dodavatelů z celého světa. Počet různých skladových položek se blíží 30 000 a neustále narůstá. Zastoupení máme např. pro značky NAK, PIX, KASTAS, Getech, DUNLOP, Optibelt, Technox, Cirteq, Dynatect, Vamberk. Nabídku rozšiřujeme tak, abyste u nás vždy našli vše, co potřebujete pro svoji výrobu, dílnu i garáž.

Na naše zkušenosti se můžete spolehnout

Za dobu našeho fungování jsme spolupracovali s mnoha velkými partnery a dodávali jsme například do Nové Huti, Třineckých železáren nebo Hyundai. Naši zákazníci nejsou jen v České republice, ale dodáváme téměř do celé Evropy. V případě velkých zakázek ovšem umíme odběrateli vyjít vstříc a domluvit dodání i v rámci mimoevropských zemí.

Kde nás najdete?

Sídlo firmy je shodné s adresou pro osobní odběry objednávek: Horní Tošanovice 1, 739 53 Horní Tošanovice, Česká republika. Kromě e-shopu s průmyslovými díly provozujeme i prodej a výrobu manipulační techniky na adrese liftbohemiaseal.cz.

Máte na nás dotazy?

Neváhejte se ozvat na naši e-mailovou adresu eshop@bohemiaseal.cz.

 

Těšíme se na spolupráci.