E-shop ve výstavbě, omluvte chybějící obrázky a popisky. Pro více informací nás kontaktujte. Děkujeme za pochopení.

Služba pro zákazníky – identifikace sady na základě vzorků

Využijte naší služby, která se stane klíčovým prvkem v procesu kontroly kvality, zabezpečení dodavatelského řetězce a obchodování s produkty. Pomůžeme vám dosáhnout větší efektivity, přesnosti a konkurenceschopnosti na trhu.

Jak služba funguje?

Na základě telefonického nebo e-mailového kontaktu se s vámi domluvíme na specifických potřebách a požadavcích, které mohou zahrnovat typy produktů, které budete chtít identifikovat, počet vzorků, které nám zašlete a další informace. Obdržené vzorky během několika dnů zpracujeme a na základě analýzy identifikujeme vhodné díly do vaší sady, kterou od nás v případě zájmu můžete objednat.

Jednotlivé kroky celého procesu si můžete pročíst přímo na stránce služby, kde najdete i kontaktní formulář pro využití této nabídky.

Co vám služba přináší?

Na trhu s průmyslovými díly působíme již téměř třicet let a díky spolupráci se špičkovými zahraničními dodavateli nabízíme nejširší nabídku dílů na trhu. Využitím našich zkušeností a expertízy v oboru zajistíte, že do rukou vždy dostanete tu správnou sadu dílů z kvalitních materiálů. Díky optimalizaci skladových zásob a široké nabídce jsme vám schopní díly dodávat rychle a v pravidelných intervalech. Spoluprací s námi zlepšíte kontrolu kvality a zabezpečíte bezproblémovou dodávku náhradních dílů.

Obrátit se na nás můžete i v případě poptávky nestandardních dílů, které nemáme běžně v nabídce. Díky široké síti místních i zahraničních dodavatelů jsme takové díly schopni poptat, zajistit a nabídnout vám jejich pravidelnou dodávku.

V případě zájmu o službu nebo dotazů k jejímu fungování nás můžete kontaktovat e-mailem.

Těšíme se na spolupráci.