UPOZORNENIE: V dôsledku výpadku elektrickej energie v našej centrále nebudeme 1. 7. 2026 k dispozícii a objednávky zadané v tento deň vybavíme až nasledujúci deň. V piatok 3. 7. budeme z technických dôvodov otvorení len do 14:00. Ďakujeme za pochopenie.

Hodnotenie obchodu

Priemerné hodnotenie obchodu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 1148 hodnotení
5
1138x
4
2x
3
0x
2
0x
1
8x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole:

Ako by ste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnotenie od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie.

Bezpečnostná kontrola

Výpis hodnotení

ZK Avatar autora Zdeněk Koukol Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 9.11.2024
OK
I Avatar autora Invira s.r.o. Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 7.11.2024
Objednávka byla rychle vyřízena, zboží dodáno svižně a v pořádku!
YK Avatar autora Yurii Kutsyn Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 7.11.2024
Все очень быстро.Спасибо продавцу.
DB Avatar autora David Bureš Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 7.11.2024
VK Avatar autora Václav Karlík Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 6.11.2024
PK Avatar autora Petr Koukal Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 6.11.2024
Cena , dostupnost věcí skladem.
MK Avatar autora Mgr. Ján Knapek Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 5.11.2024
VH Avatar autora Vladimír Hořký Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 4.11.2024
Rychlost, komunikace, spolehlivost, vřele doporučuji!
PR Avatar autora Peter Rusiňák Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 2.11.2024
MM Avatar autora Martina Mládková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 2.11.2024
BV Avatar autora Bořivoj Veltrubský Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 1.11.2024
MS Avatar autora Miroslav Svoboda Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 1.11.2024
MC Avatar autora Martin Chudoba Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 1.11.2024
Vše v pořádku, děkuji
VK Avatar autora Václav Kříž Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 31.10.2024
Vše OK
RP Avatar autora Richard Pich Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 31.10.2024
Super
JD Avatar autora Jaromír Dulawa Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 31.10.2024
Kvalitní materiály, rychlé dodací lhůty
RJ Avatar autora René Janečka Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 31.10.2024
Rychlý obchod, vše v pořádku. Můžu jen doporučit.
JN Avatar autora Jaroslav Nowak Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 30.10.2024
Dobrá dodací lhůta spokojený
PL Avatar autora Petr Lukáč Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 28.10.2024
Za mě maximální spokojenost, rychlé dodání a skvělý přístup.
JN Avatar autora Jiří Netík Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 28.10.2024
Spokojen , rychlé dodání , profi přístup. Díky.

Ovládacie prvky výpisu

1148 položiek celkom